Agentura

4elements funguje od roku 1997 jako produkční agentura v oblasti freestyleových sportů a produkční a audiovizuální činnosti. Hlavní činností je v současné době právě audiovizuální práce zaměřená na výrobu televizních pořadů a výrobu video spotů pro potřeby klientů nejen ze sportovního prostředí. Výjimkou nejsou ani práce na hudebních klipech, televizních dokumentech a zpracování materiálu z nejzásadnějších sportovních a společenských událostí.

Předností 4elements je kreativita, samostatnost, pružnost a nadstandartní komplexní služby. Právě proto je naše agentura vyhledávána a její služby využívány jak při tiskových konferencích a společenských událostech, tak při outdoorovém natáčení v náročném prostředí, které vyžaduje fyzickou zdatnost a odvahu.

Pro své klienty zajišťujeme full service včetně námětu, scénáře, produkce, postprodukce a grafiky. 4elements disponuje zkušeným týmem kreativních odborníků, kteří neváhají spolu se zadavatelem hledat neotřelá řešení a udělat maximum pro klientovu spokojenost.